Jak co roku w czasie ferii zimowych TKKF Pogórze wspólnie z UKS Junior i innymi podmiotami sportowymi z terenu gminy zorganizował cykl imprez sportowych pod wspólnym hasłem „Sportowe Ferie 2014”. Przedsięwzięcie zostało sfinansowane z gminnego programu profilaktyki. W ramach „Sportowych Ferii” rozegrano zawody tenisa stołowego, turniej szachowy, III turniej Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Chłopców, turnieje piłki siatkowej gimnazjalistów i gimnazjalistek, turniej piłki nożnej Orlików i Żaków oraz zawody narciarskie. Dodatkowo w ramach przedsięwzięcia prowadzone były zajęcia rekreacyjne na hali sportowej i stoku.
Poniżej publikujemy wyniki rywalizacji w poszczególnych zawodach.

TENIS STOŁOWY – 3.02.2014r.
KATEGORORIA I – CHŁOPCY SZKOŁA PODSTAWOWA

1. Michał Stanuch
2. Filip Figas
3. Arkadiusz Śliwa
4. Damian Kloc

KATEGORIA II – DZIEWCZĘTA
1. Joanna Majcher
2. Anna Radzik
3. Alina Majcher
4. Magdalena Łaś
5. Agnieszka Zaklukiewicz
6. Laura Słowik

KATEGORIA III – CHŁOPCY GIMNAZJUM
1. Paweł Włudyka (PK), Szczepan Hołda
2. Patryk Hering
3. Patryk Kloc
4. Kacper Kołodziejczyk
5. Mikołaj Kołodziejczyk
6. Mateusz Mastalski
7. Tomasz Włudyka
8. Mariusz Musiał
9. Nikodem Jasiński
10. Bartłomiej Pilch
11. Michał Wróbel

SZACHY – 3.02.2014r.

1. Patryk Hering                         4pkt
2. Mariusz Musiał                      4pkt
3. Mikołaj Kołodziejczyk        4pkt
4. Paweł Włudyka                      3pkt
5. Wiktor Wolak                         3pkt
6. Nikodem Jasiński                 3pkt
7. Kacper Kołodziejczyk        3pkt
8. Bartłomiej Pilch                   2pkt
9. Jan Szczudrawa                    2pkt
10. Tomasz Więcek                  2pkt
11. Michał Wróbel                    2pkt
12. Amadeusz Mikulinski      2pkt
13. Arkadiusz Mastalski         1pkt

Dodatkowo rozegrano pojedynek dziewcząt 7-letnich – 3 partie
Weronika Klag – Agnieszka Pilch 3:0

MIĘDZYSZKOLNA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW – 4.02.2014r

BOBOWA – CIĘŻKOWICE 1:2

CIĘŻKOWICE – GROMNIK 0:2
GROMNIK – MOSZCZENICA 2:0
MOSZCZENICA- CIĘŻKOWICE 2:0
BOBOWA MOSZCZENICA 2:0

GROMNIK – BOBOWA 2:1

KLASYFIKACJA TURNIEJU:


1. ZSOiZ Gromnik   6 pkt
2. Gimnazjum Bobowa   4  pkt
3. Gimnazjum Moszczenica   4  pkt
4. Gimnazjum Ciężkowice 4   pkt

TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT – 6.02.2014r
Ciężkowice – Siedliska 0:2

Rzuchowa- Siedliska 0:2

Rzuchowa – Ciężkowice 2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Gimnazjum Siedliska
2. Gimnazjum Rzuchowa
3. Gimnazjum Ciężkowice

TURNIEJ SIATKÓWKI CHŁOPCÓW – 6.02.2014r.
Ciężkowice – Rzuchowa 2:0
Ciężkowice- Siedliska 1:2
Siedliska – Rzuchowa 2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Gimnazjum Siedliska
2. Gimnazjum Ciężkowice
3. Gimnazjum Rzuchowa

 

TURNIEJ PIŁKI NOZNEJ ORLIKÓW i ŻAKÓW


ORLIKI (rocznik 2003 i 2004)
Wyniki spotkań:
Lever Monach – Goryle (0-0)
Lever Monach – Chłopaki Raj (2-3)
Goryle – Chłopaki Raj (9-0)
Klasyfikacja końcowa orlików:
1.Goryle
2.Lever Monach
3.Chłopaki Raj

ŻAKI (rocznik 2005 i 2006)
Wyniki spotkań:
Tygrysy – Biało-czerwoni (1-1)
Tygrysy – Energiczni (1-0)
Biało-czerwoni – Energiczni (2-2)

Klasyfikacja końcowa żaków:
1.Tygrysy
2.Biało-czerwoni
3.Energiczni

ZAWODY NARCIARSKIE I SNOWBORDOWE – Jastrzębia 10.02.2014r

Zawody narciarskie – kategoria OPEN
Klasyfikacja końcowa po dwóch przejazdach/łączny czas

1. Łukasz Dziodzio 42,67s
2. Marcelina Osysko 42,90s
3. Michał Kras 45,23s
4. Mateusz Chrząszcz 46,97s
5. Konrad Baran 50,69s
6. Dawid Janas 51,86s
7. Mateusz Średniawa 54,48s
8. Konrad Szczerba 56,34s
9. Piotr Ciepielowski 67,45s

Zawody snowbordowe
Klasyfikacja końcowa po dwóch przejazdach

1. Karol Rogala 49,38s
2. Dawid Śmiertka 50,26s
3. Bartosz Rogala 57,34s