Klasyfikacja końcowa edycji 2021

1. Kacper Kołodziejczyk / Łukasz Zych 45 pkt
2. Artur Kosarzycki / Mikołaj Drogoś 40 pkt
3. Mateusz Kwarciński / Michał Tubek 39 pkt
4. Karol Gucwa /Michał Wróbel 37 pkt
5. Dariusz Krol / Dawid Miłkowski 28 pkt
6. Dawid Podobiński / Kacper Wojtaczka 24 pkt
7. Wojciech Rubacha / Mateusz Nowak 20 pkt
8. Janusz Basta /Jakub Basta 15 pkt
9. Filip Babiec / Przemysław Rura 14 pkt
10. Kamil Gromek / Bartosz Ochoński 10 pkt
  Jakub Popardowski / Szymon Wacławik 10 pkt
12. Mateusz Serafin /Sylwester Paczuła 9 pkt
13. Krzysztof Szpila / Maciej Bogusz 8 pkt
  Miłosz Tyrka / Grzegorz Rubacha 8 pkt
  Mikołaj Kołodziejczyk / Michał Jackowski 8 pkt
16. Krzysztof Rąpała / Łukasz Ziomek 7 pkt
17. Mateusz Dziuban / Mateusz Kapałka 6 pkt
  Jakub Wójcik / Tomasz Sobol 6 pkt
  Kacper Dziuban / Hubert Hołda 6 pkt
20. Jakub Kuk / Sylwester Paczuła 5 pkt
  Jakub Kuk / Maksymilian Wojtas 5 pkt
  Mateusz Dziuban / Arkadiusz Steczyński 5 pkt
  Wojciech Zięba / Michał Karpiel 5 pkt
24. Piotr Gucwa / Patryk Martuszewski 4 pkt
  Bartłomiej Gumola  /Krzysztof Rąpała 4 pkt
  Szymon Dziuban / Bartłomiej Gumola 4 pkt
  Maksymilian Wojtas / Kamil Połeć 4 pkt
  Paweł Mróz / Karol Pawłowicz 4 pkt
  Jakub Wójcik / Iwo Żakowski 4 pkt
  Kacper Madej /  Arkadiusz Steczyński 4 pkt
31. Fabian Hołda / Paweł Korcik 3 pkt
  Mateusz Mierzwa / Mateusz Gniadek 3 pkt
  Paweł Korcik / Kamil Gąsior 3 pkt
  Grzegorz Rubacha / Robert Chaim 3 pkt

Klasyfikacja po II turnieju:

1. Mateusz Kwarciński / Michał Tubek 28 pkt
2. Kacper Kołodziejczyk / Łukasz Zych 24 pkt
Karol Gucwa /Michał Wróbel 24 pkt
4. Artur Kosarzycki / Mikołaj Drogoś 20pkt
5. Dariusz Krol / Dawid Miłkowski 16pkt
6. Dawid Podobiński / Kacper Wojtaczka 14 pkt
7. Kamil Gromek / Bartosz Ochoński 10 pkt
Wojciech Rubacha / Mateusz Nowak 10 pkt
Janusz Basta /Jakub Basta 10 pkt
10. Miłosz Tyrka / Grzegorz Rubacha 8 pkt
Krzysztof Szpila / Maciej Bogusz 8 pkt
Filip Babiec / Przemysław Rura 8 pkt
13. Mateusz Dziuban / Mateusz Kapałka 6 pkt
Jakub Wójcik / Tomasz Sobol 6 pkt
15. Wojciech Zięba / Michał Karpiel 5 pkt
Jakub Kuk / Sylwester Paczuła 5 pkt
Jakub Kuk / Maksymilian Wojtas 5 pkt
Mateusz Dziuban / Arkadiusz Steczyński 5 pkt
Mateusz Serafin /Sylwester Paczuła 5 pkt
20. Piotr Gucwa / Patryk Martuszewski 4 pkt
Bartłomiej Gumola  /Krzysztof Rąpała 4 pkt
Szymon Dziuban / Bartłomiej Gumola 4 pkt
Maksymilian Wojtas / Kamil Połeć 4 pkt
Krzysztof Rąpała / Łukasz Ziomek 4 pkt
25. Kacper Dziuban / Hubert Hołda 3 pkt
Fabian Hołda / Paweł Korcik 3 pkt

 

Klasyfikacja po I turnieju:

1 Artur Kosarzycki / Mikołaj Drogoś 20pkt
2. Dariusz Krol / Dawid Miłkowski 16pkt
3 Kacper Kołodziejczyk / Łukasz 12 pkt
4 Kamil Gromek / Bartosz Ochoński 10 pkt
5. Mateusz Kwarciński / Michał Tubek 8 pkt
Karol Gucwa /Michał Wróbel 8 pkt
7 Wojciech Rubacha / Mateusz Nowak 6 pkt
Dawid Podobiński / Kacper Wojtaczka 6 pkt
9 Mateusz Dziuban / Arkadiusz Steczyński 5 pkt
Miłosz Tyrka / Grzegorz Rubacha 5 pkt
Mateusz Serafin /Sylwester Paczuła 5 pkt
Jakub Kuk / Maksymilian Wojtas 5 pkt
13 Piotr Gucwa / Patryk Martuszewski 4 pkt
Bartłomiej Gumola  /Krzysztof Rąpała 4 pkt
Krzysztof Szpila / Maciej Bogusz 4 pkt