KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU POGÓRZA 2019  

 

1. Dawid Stach / Łukasz Chełmecki 65 pkt
2. Bartosz Ochoński / Hubert Błażejowski 28 pkt
3. Mateusz Dziuban / Kacper Kołodziejczyk 28 pkt
4. Janusz Basta / Jakub Basta 28 pkt
5. Krystian Kowalik / Oliwier Kowalik 26 pkt
6. Dariusz Król / Michał Jackowski 16 pkt
  Tomasz Dylowicz / Adrian Potoniec 16 pkt
8. Jakub Wójcik / Mikołaj Kołodziejczyk 12 pkt
  Janusz Antecki / Artur Kosarzycki 12 pkt
  Kamil Gromek/Radosław Kania 12 pkt
11. Karol Gucwa / Michał Wróbel 11 pkt
  Marcin Dylowicz / Jakub Ogorzały 10 pkt
  Dawid Gębala / Mateusz Wajda 10 pkt
14. Dawid Miłkowski / Bartosz Miłkowski 8 pkt
  Bartłomiej Gumola / Kacper Madej 8 pkt
  Mateusz Kapałka/Maciej Gwóźdź 8 pkt
17. Paweł Jagoszewski / Miłosz Budziłko 6 pkt
  Mikolaj Kołodziejczyk/Karol Gucwa 6 pkt
19. Kamil Mitela / Eryk Zając 5 pkt
  Filip Babiec / Przemysław Rura 5 pkt
  Aleksander Wndas / Jakub Piwowar 5 pkt
  Jakub Drobot / Maciej Kawa 5 pkt
  Filip Babiec / Grzegorz Rubacha 5 pkt
24. Adrian Florek / Andrzej Karciński 4 pkt
  Daniel Kurczab / Daniel Jamka 4 pkt
  Mateusz Kapałka / Kamil Fryszowski 4 pkt
  Janusz Antecki  / Arnold Trytek 4 pkt
28. Szczepan Sławuta / Daniel Kurczab 3 pkt
  Maciej Skotnicki / Tomasz Burda 3 pkt

 

 

Klasyfikacja I turnieju Pucharu Pogórza 2019

1. Dawid Stach / Łukasz Chełmecki

2. Dariusz Król / Michał Jackowski

3. Janusz Antecki/Artur Kosarzycki

4. Dawid Gębala/Mateusz Wajda

5-6 Janusz Basta /Jakub Basta

Mateusz Dziuban/ Kacper Kołodziejczyk

7-8 Jakub Wójcik/Mikołaj Kołodziejczyk

Paweł Jagoszewski/Miłosz Budziłko

9-12 Krystian Kowalik /Olowier Kowalik

Kamil Mitela/Eryk Zając

Karol Gucwa/Michał Wróbel

Filip Babiec/Przemysław Rura

13-16 Dawid Miłkowski/Bartosz Miłkowski

Adrian Florek/Andrzej Karciński

Daniel Kurczab/Daniel Jamka

Bartłomiej Gumola/Kacper Madej

 

Klasyfikacja II turnieju Pucharu Pogórza

  1. Stach/Chełmecki
  2. Dylowicz/Potoniec
  3. Ochoński/Błażejowski
  4. Dylowicz/Ogorzały
  5. Kowalik/Kowalik
    Basta/Basta

 

7-8  Wójcik/Kołodziejczyk

Wrobel/Gucwa

9-12 Wandas/ Piwowar

Dziuban/Kołodziejczyk

Drobot/Kawa

Babiec/Rubacha

13-16 Madej /Gumola

Miłkowski/Miłkowski

Kapałka/Fryszowski

Antecki/Trytek

17-18 Sławuta/Kurczab

Skotnicki/Burda

 

Klasyfikacja III turnieju:
1. Stach/Chełmecki
2. Błażejowski/Ochoński
3. Gromek /Kania
4. Dziuban/Kołodziejczyk
5-6 Kowalik/Kowalik
Kapałka/Gwóźdź
7-8 Kołodziejczyk/Gucwa
Basta/Basta