Archive for Listopad, 2013

Nową inicjatywę podjęło Ognisko TKKF „Pogórze” organizując rozgrywki żeńskiej siatkówki. Pogórzańska Amatorska Liga Siatkówki- bo tak nazywa się to przedsięwzięcie – skupiła w pierwszej swej edycji pięć zespołów. Do rozgrywek przystąpiły: UKS Sprinter LO Gromnik, Liwocz Szerzyny, ZSP Tuchów, Dream Team Bobowa, oraz reprezentująca organizatora drużyna Gwiazdy TKKF Pogórze. Formuła Ligi przewiduje rozegranie meczów między zainteresowanymi, po czym w ciężkowickiej Hali Widowiskowo -Sportowej zostanie rozegrany turniej finałowy. Specjalnie dla potrzeb Ligi na naszej stronie uruchomiliśmy zakładkę PALS gdzie będzie można śledzić bieżące wyniki, tabelę oraz relacje z wybranych spotkań.

W środę 20 listopada zainauguruje rozgrywki Ciężkowicka Amatorska Liga Futsalu edycji 2013/14. Do rozgrywek zgłoszonych zostało dziewięć drużyn, które w jednorundowym systemie „każdy z każdym” walczyć będą o miano mistrza ALF. Liga gościć będzie w ciężkowickiej Hali Widowiskowo- Sportowej w każdą środę – z wyłączeniem świąt i Nowego Roku – do końca stycznia 2014 w godzinach 18:00 – 21:00. Porządek pierwszej kolejki przedstawia się następująco:
18.00    Fiszkuszkesz Team – LKS Łużna
18.45    FUH Ciężkowice – FC Bez Popity
19.30    K2 Lakiernia Proszkowa – GKS Gromnik
20.15    Silvestria Gorlice – FH Dagro Siedliska
ZSOiZ Ciężkowice – pauza

Ruszają zapisy do Amatorskiej Ligi Futsalu edycji 2013/14. Tegoroczne zmagania rozpoczną się w środę 20 listopada, a następne kolejki rozgrywane będą co tydzień w Ciężkowickie Hali Widowiskowo-Sportowej. Szczegółowy regulamin a także system rozgrywek tegorocznej ALF zostanie podany po skompletowaniu Ligi. Zgłoszenia do Ligi przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Gminny Organizator Sportu w Ciężkowicach Krzysztof Dziuban pod numerem telefonu 692491239. Zgłoszeń można dokonywać również droga elektroniczną wysyłając informację na adres jkdziuban@poczta.onet.pl . Ilość drużyn jakie mogą zostać przyjęte do rozgrywek jest ograniczona a o przyjęciu drużyny decyduje kolejność zgłoszenia.