1. NAUKA GRY W TENISA W CIĘŻKOWICACH

 

TKKF „Pogórze” zaprasza dzieci na zajęcia nauki gry w tenisa. Zajęcia odbywać się będą w czasie wakacji we wtorki i piątki od godziny 17:30 na obiektach rekreacyjno – sportowych przy ulicy Równej w Ciężkowicach.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 lipca. Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr telefonu 508 969 607

Ognisko TKKF „Pogórze” w Ciężkowicach organizuje naukę gry w tenisa. Oferta przygotowana jest dla dzieci w wieku do 12 lat. Zajęcia odbywać się będą w okresie wakacyjnym na obiektach rekreacyjnych przy ulicy Równej w Ciężkowicach. Rodziców lub opiekunów zainteresowanych ofertą zapraszamy na spotkanie informacyjno – organizacyjne, które odbędzie się w piątek 13 lipca o godzinie 17:00 na terenie kompleksu rekreacyjno – sportowego TKKF w Ciężkowicach.

2. PLAŻOWA SIATKÓWKA W TKKF „POGÓRZE”

 

Ognisko TKKF „Pogórze” w Ciężkowicach organizuje na swoich obiektach w okresie wakacji cykl turniejów siatkówki plażowej składających się na Grand Prix Ciężkowic 2012. Pierwszy z turniejów zaplanowano na niedzielę 15 lipca a kolejne odbędą się 29 lipca i 19 sierpnia. Wszystkie turnieje rozpoczynać się będą od godziny 11:00. W każdym z turniejów zawodnicy zdobywają punkty do klasyfikacji łącznej a najlepsze pary po zakończeniu cyklu otrzymają pamiątkowe medale a zwycięzcy cyklu również nagrodę – niespodziankę. Cykl Grand Prix Ciężkowic rozgrywany będzie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Ciężkowice pana Zbigniewa Jurkiewicza.

TKKF „Pogórze” zaprasza również zainteresowanych do wzięcia udziału w Młodzieżowym Turnieju Siatkówki Plażowej, który zostanie rozegrany we wtorek 10 lipca na boiskach przy ulicy Równej. Początek rozgrywek od godziny 16:30, zapisy w dniu zawodów od godziny 16:00.

Gminny Organizator Sportu
Koordynator STMiG w Ciężkowicach
Krzysztof Dziuban