W piątek 28 lutego „Gwiazdy”TKKF Pogórze rozegrały swój ostatni mecz fazy zasadniczej Pogórzańskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Rywalkami były kadetki z MKS Podkarpacie Bobowa, które jak dotąd nie wygrały żadnego spotkania.Oczywistymi faworytkami meczu były więc grające na wyjeździe zawodniczki „Pogórza”. „Gwiazdy” okazały się lepsze od młodych zawodniczek z Bobowej jednak zwycięstwo nie przyszło łatwo. Już na początku spotkania miejscowe wypracowały sobie kilkupunktową przewagę, którą utrzymywały przez większą część seta. Pod koniec partii przyjezdne odrobiły straty i wyszły na prowadzenie 23:20. Ostatnie słowo premierowej odsłony należało jednak do „kadetek”, które za sprawą świetnej zagrywki zwyciężyły do 23. Drugi set dobrze rozpoczęły zawodniczki ciężkowickiego TKKF. Dobry początek pozwolił na uzyskanie znaczącej przewagi powiększanej w miarę upływu czasu. Set zakończył się wygrana gości do 14. Trzecia – najbardziej wyrównana partia- padła ponownie łupem przyjezdnych. Siatkarki „Pogórza” musiały jednak mocno się napracować by ostatecznie wygrać 25:22. Taki obrót boiskowych wydarzeń deprymująco wpłynął na młode siatkarki „Podkarpacia”, które ostatnią partię meczu oddały niemal bez walki. Set zakończył się wynikiem 25:11 a cały mecz 3:1 na korzyść „Gwiazd TKKF Pogórze”.